РЕГИЈА ЦЕНТРАЛНА СРБИЈА

пон, 15.05.:

U ''CARSKOM GRADU'' ODRŽANI SPORTSKI SUSRETI REGIJE - CENTRALNA SRBIJA

Juče je Kruševac, grad Svetoga Kneza Lazara, ugostio brojne sportiste iz centralne Srbije, inače radnike Telekoma. Želja našeg poslovodstva da se radnici bave sportom, kao i da se druže i na taj način učinimo da sveukupna atmosfera u našoj firmi bude na visokom nivou, svakako je među onim željama, koje su obostrane. To je i juče potvrđeno na sportskim terenima u Kruševcu, gde većini učesnika rezultati nisu bili u prvom planu, već rekreacija, druženje i zabava.
     Oko 10 sati u hali sportova je podpredsednik našeg sindikata, Bratislav Antanacković u svojstvu domaćina, otvorio takmičenja. Osim više stotina takmičara, bili su prisutni i sindikalni funkcioneri, kao i predstavnici poslovodstva.
     Rezultati svih takmičenja, kako u ekipnim, tako i u pojedinačnim sportovima, sređeni su i objavljeni u biltenu, koji se u toku poslepodneva pojavio, kada smo se okupili u hotelu ''Rubin'', gde su proglašeni pobednici, podeljene diplome i pehar, koji je za sveukupne rezultate dodeljen najboljoj ekipi. Kako je i red, pobedili su domaćini iz Kruševca, koji su ''za prsa'', bili bolji od drugoplasiranih Kragujevčana. U toku dana biće objavljeni i kompletni rezultati, za one koji su zainteresovani da se detaljnije upoznaju sa tabelama i imaju uvid u čitavo takmičenje.
     Kako rekosmo, druženja i vedrine na licima bilo je na pretek, a očekujemo da će tako biti i ubuduće, te da ćemo i dalje unapređivati međuljudske odnose u Telekomu i učiniti zaposlene zadovoljnijim, kako na ovaj način, tako i poboljšanjem nekih drugih važnih detalja, poput uslova rada, finansijskog stanja i sličnih stvari za koje se i sindikat bori.

sindikat.telekoma@telekom.yu