РЕГИЈА СЕВЕР

пон, 22.05.:

Погледајте Билтен са Спортских сустрета Регије Север » и извештај у наставку:

ОДРЖАНА ФИНАЛНА ТАКМИЧЕЊА СПОРТСКИХ ИГАРА У ИДР СЕВЕР

Финална такмичења спортских игара ИДР Север одржана су у суботу, 20. маја 2006. године. Град - домаћин био је Нови Сад. У осам спортских дисциплина, у мушкој и женској категорији, такмичило се 297 запослених радника Телекома. Игре је отворио Небојша Добранић, директор ИДР Север.
     Јако сунце и велика врућина на теренима нису спречавали такмичаре да дају свој максимум и покажу своја спортска умећа. Најспремнији су били такмичари из Новог Сада, тако да је њихова екипа са освојених 66 поена свеукупни регионални победник. Укупан пласман екипа:

Пласман  Екипа  Укупно бодова
Нови Сад  66
Суботица  38
Сремска Митровица  37
Сомбор  33
Зрењанин  25
Кикинда  19

Након завршетка такмичења дружење је настављено уз песму и игру све до касних вечерњих сати, а дипломе и пехари подељени су најуспешнијима.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu