РЕГИЈА "ЦЕНТАР"

06.06.08.:

У Јагодини одржан састанак регије ’’Центар’’

Јагодина је у среду 4. 06. била домаћин региналног састанка централне Србије, Синдиката Телекома Србије. Како смо већ и навикли, и овај састанак је био пун жучних расправа и размена мишљења везаних за актуелне проблеме у нашем предузећу, пре свега у вези са бонус наградама и недостатком транспарентности приликом њиховог додељивања, али и начином расподеле.

Удружење власника акција "Телеком Србија" а.д.,  које би требало да обједини власнике акција Предузећа за телекомуникације "Телеком Србија" а.д.  и заштити њихова права, али и српска слога, по којој смо на далеко чувени, па самим тим и ризик да заиста будемо мали акционари, проблеми су са којима се ових дана сусрећемо, па ће о томе више речи бити на седници Извршног Oдбора нашег синдиката. Искрено се надамо да ћемо наћи решење, које би нашим радницима и бившим радницима омогућило да се без великог страха појаве на берзи акција и да спремно дочекамо почетак продаје једног дела акција Телекома Србије.

http://www.sindikat-telekoma.co.yu  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.yu