19.06.09.:

ОДРЖАНА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ

Одржана је конференција за новинаре репрезентативних синдиката са почетком у 12,00 часова у Танјуговом press centru на следеће теме:

1. Престанак системског урушавања ,,Телеком Србија“а.д. и на тај начин вршења припреме за приватизацију противно интересу компаније, запослених и државе;

2. Поштовање и спровођење Колективног уговора ,,Телеком Србија“а.д. и Споразума пословодства са репрезентативним синдикатима;

3. Дефинисање ,,Телеком Србија“а.д. као компаније која има статус и третман акционарског друштва, што и јесте, а не јавног предузећа.

На конференцији су говорили председник Синдиката Телекома „Србија“ Мирослав Јоксимовић, председник Јединственог Синдиката Телекома Србије Славољуб Кандић и председник Конфедерације слободних синдиката Ивица Цветановић.

Због медијске блокаде која је уследила ускоро ћемо објавити интегрални снимак са конференције за новинаре.