14.08.09.:

ПОТПИСАН ПРОТОКОЛ О УНАПРЕЂЕЊУ САРАДЊЕ РЕГИЈЕ „ЦЕНТАР“ СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“ И РСЦ „ЈУГ“ СИНДИКАТА РАДНИКА ТЕЛЕКОМА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

На заједничкој седници Одбора РСЦ „Југ“ Синдиката радника Телекома Републике Српске и Одбора Регије „Центар“ Синдиката Телекома „Србија“, свечано је потписан протокол о унапређењу досадашње сарадње и проширењу области заједничких активности од стране Витомира Велибора, председника РСЦ „Југ“ Синдиката радника Телекома Републике Српске и Милољуба Пантелића, председника Одбора Регије „Центар“ Синдиката Телекома „Србија“.

Седници су присуствовали у име Синдиката Телекома „Србија“, Мирослав Јоксимовић, председник , Братислав Антанасковић, председник Извршног одбора, Ивица Цветановић, потпредседник, Иванко Мандић, потпредседник, Зоран Вићентић, генерални секретар, делегације Регије Север, Регије Београд и Регије Југ, гости из РСЦ „Север“ Синдиката радника Телекома Републике Српске са којима синдикалне организације Београд 1 и Београд 2 већ успешно сарађују, као и представници пословодства ИЈ Чачак.

Након свечаног потписивања Протокола сви присутни су, у отвореном разговору, разматрали проблеме запослених у обе компаније као и облике даље сарадње.