СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"   РЕГИЈА "ЦЕНТАР"

18.08.09.:

СЕДНИЦА РЕГИОНАЛНОГ ОДБОРА
СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

У Крагујевцу је 15. септембра 2009. одржана седница регије Центар нашег синдиката.

На овом састанку су регионални представници СТС разговарали о актуелним проблемима и сучељавали ставове у вези са темама које ће се детаљније анализирати на предстојећој седници Извршног Одбора СТС а.

Крајње незавидна ситуација у нашој земљи и последице светске економске кризе озбиљно утичу и на потешкоће са којима се суочавамо, па ће даљи синдикални рад и појачана борба за права запослених у Телекому бити додатни подстицај да наш синдикат ради максимално ангажовано и још ефикасније.

Надамо се да ће и запослени, који нису активно укључени у синдикалну борбу осетити потребу да се придруже нама и својим способностима побољшају квалитет нашег рада.