СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

24.11.20.:

ПОГОДНОСТИ ЗА ЧЛАНОВЕ СИНДИКАТА:

Синдикална организација ТЕЛЕКОМ СРБИЈА АД БЕОГРАД и Sport Vision имају уговор, који омогућава куповину на 9 месечних рата путем административне забране у преко 20 малопродајних објеката у Београду. Овим начином куповине можете да изаберете оригиналне производе Nike, Adidas, Reebok, Champion, Umbro, Ellesse, Sergio Tacchini, Lonsdale, Slezanger, Brugi, Timberland, Converse, Icepeak, J2C, Colmar... За куповине у Београду, посебно истичемо наше малопродајне објекте у тржним центрима Ушће, Delta City, BIG Fashion, као и радњу на Бановом Брду, Пожешка 67а.

Путем Административне забране омогућена је куповина у свим продајним каналима Sport Visiona: Sport Vision (Multibrand), Buzz, Extra Sports, Champion, Kids, Run'n More, Outlet...

Актуелно:

Посетите сајт: www.sportvision.rs

Погледајте списак малопродајних објеката за куповину путем синдикалних обустава

Преузмите административну забрану

http://www.sindikat-telekoma.rs  e-mail: sindikat.telekoma@telekom.rs