РЕГИЈА "ЦЕНТАР", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

15.10.12.:

ОДРЖАН САСТАНАК У РАШКОЈ

Председник Скупштине Рале Анђелковић и председник Извршног одбора Братислав Антанасковић одржали су 10.10.2012. године састанак у Рашкој са члановима Синдиката Телекома „Србија“.

Чланови нашег Синдиката упознали су председника Скупштине и председника Извршног одбора са проблемима са којима се суочавају при обављању свакодневних радних задатака и изнели своје предлоге. С друге стране председник Скупштине и председник Извршног одбора информисали су чланове Синдиката о стању у коме се налази „Телеком Србија“ а.д. и планираним активностима новог пословодства везано за развој „Телеком Србија“ а.д. и положај запослених.

Схватајући значај упознавања са проблемима чланова синдиката и размене информација, мишљења и предлога у директном контакту са чланством, представници нашег синдиката наставиће са организовањем састанака и у другим местима и градовима.