РЕГИЈА "БЕОГРАД", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

20.05.14.:

РЕГИЈА БЕОГРАД

У претходним данима, у којима је поплава незапамћених размера, угрозила нашу земљу и многе животе, запослени у „Телеком Србија“ а.д. су показали велику солидарност и пожртвованост.

У изузетно тешким условима колеге су непрекидно радиле на очувању телекомуникационог система и обезбеђивању несметаног функционисања телекомуникационог саобраћаја и на тај начин допринеле су очувању угледа и имовине наше Компаније.

Дана, 16.05.2014. године, у петак, представници Синдиката Телекома „Србија“ предвођени председником Синдиката, однели су помоћ колегама у виду хране и воде и заједно са њима учествовали у постављању бедема у Шапцу.

У суботу и недељу, чланови нашег Синдиката из Краљева такође су дали свој допринос одбрани од поплаве у Шапцу док су чланови регионалног одбора Београд нашег Синдиката помогли су измештању и обезбеђивању опреме у централном магацину у Макишу.

Синдикат Телекома „Србија“ упутиће помоћ у храни, средствима за личну хигијену и води угроженима у Крупњу.

ИНФО СТ„С“