06.03.15.:

ОДРЖАН САСТАНАК
СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА „СРБИЈА“ И
УДРУЖЕЊА МОНТЕРА ЗА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИОНУ МРЕЖУ СРБИЈЕ

Представници Синдиката Телекома „Србија“ и Удружења монтера за телекомуникациону мрежу Србије одржали су састанак дана 04.03.2015. године, на коме су разматране бројне теме везане за „Телеком Србија“ а.д.. У отвореном разговору посебна пажња посвећена је најављеном почетку поступка продаје „Телеком Србија“ а.д., могућем утицају евентуалне продаје на положај запослених и свим питањима која се тичу очувања права запослених.

Договорено је да ће се наставити досадашња успешна сарадња нашег Синдиката и Удружења монтера и да ћемо као и до сада заједнички спроводити активности у циљу заштите интереса запослених „Телеком Србија“ а.д.. Представници Удружења монтера за телекомуникациону мрежу Србије пружили су подршку представницима Синдиката Телекома „Србија“ за спровођење свих активностима ради очувања и заштите положаја запослених и исказали су разумевање за ставове нашег Синдиката у вези најаве почетка поступка продаје „Телеком Србија“ а.д.