08.05.15.:

ОДРЖАН СТРУЧНО-НАУЧНИ СКУП
„ТЕЛЕКОМ ДАНАС И СУТРА“

Стручно-научни скуп под називом „Телеком данас и сутра“ одржан је 07.05.2015. године у Свечаној сали Грађевинског факултета у Београду. Скуп је организовала Академија инжењерских наука Србије (АИНС), Електротехнички факултет у Београду (ЕТФ) и Министарство привреде.

Скуп су отворили проф. др Бранко Ковачевић, председник АИНС, декан ЕТФ и Милош Петровић, државни секретар у Министарству привреде. Стручни уводничари били су др Петар Петровић, научни саветник, редован члан АИНС, проф. др Александра Смиљанић, професор ЕТФ, проф. др Љубодраг Савић, професор Економског факултета.

Став стручне јавности је јединствен, не постоје економски разлози за продају „Телеком Србија“ а.д., јер је то веома успешна и профитабилна компанија.

Скупу су присуствовали и представници репрезентативних синдиката „Телеком Србија“ а.д., који су учествовали у дебати износећи ставове синдиката и аргументе против продаје „Телеком Србија“ а.д..

Погледајте видео снимке:

ИНФО СТС