05.06.15.:

ОБАВЕШТЕЊЕ

Конститутивнe седницe Надзорног одбора, Комисије фонда солидарности, Комисије за праћење мобинга и родне равноправности и Статутарне комисије одржане су дана 04.06.2015. године.

За председника Надзорног одбора изабран је Драган Лукић, а за његовог заменика изабрана је Мирјана Милићевић.

Комисија фонда солидарности изабрала је Олгу Ојкић за председника комисије, а за заменика председника комисије изабрана је Зорица Јевремовић.

За председника Комисије за праћење мобинга и родне равноправности изабран је Милован Васић.

Статутарна комисија изабрала је Радину Томановић за председника комисије, док ће заменик председника комисије бити Зоран Аџић.

Чланови Надзорног одбора и Комисија су се договорили о будућим активностима и динамици рада и одржавања седница у наредном периоду.

ИНФО СТС