РЕГИЈА "БЕОГРАД" СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

04.03.16.:

КРАКОВ /3 НОЋЕЊА/

МАРТ: 23.03.-27.03.2016.

Пријава код колеге Јовице Арсића на телефон:063 239 071

Плаћање у две рате :

Прва рата по пријави уз број пасоша 25 еур

Друга рата до 16.3.2016 25 еур

Пакујте кофере!

ПРОГРАМ ПУТА:

1. Дан / БЕОГРАД / НОВИ САД
Полазак аутобуса са паркинга у Блоку 42 (преко пута улаза на бувљу пијацу) у 19.00х (3 дана пре пута проверити тачно време поласка). Вожња до Новог Сада, одакле је планиран полазак у 20.30х (место поласка зависи од броја путника и биће накнадно саопштено). Вожња преко Мађарске и Словачке са успутним паузама ради одмора.

2. дан КРАКОВ
Долазак у Краков у преподневним сатима. По доласку одлазак на панорамско разгледање града аутобусом (без улазница у цркве и дворце): Дворац Вавел (Wаwел), Катедрала Св. Станислава и Вацлава и краљевски дворац из XИВ века. Шетња Главним тргом (једним од највећих средњевековних тргова у Европи и једна од најлепших урбанистичких целина уопште), где се налази споменик Адаму Мицкјевицу- познатом пољском песнику и готичка Црква Св. Марије, Флорианска улица. Смештај у хотел у поподневним часовима. Слободно време за индивидуалне активности, предлажемо посету Галериа Кракоwска (један од најбољих шопинг центара у Пољској. Ноћење.

3. дан КРАКОВ-АУШВИЦ

Доручак. Слободан дан за индивидуална разгледања или факултативни одлазак до Аушвица -Биркенау и обилазак једног од најзначајних симбола светске историје, који представља највећи и најозлоглашенији логор нацистичке Немачке (данашњи споменмузеј под заштитом УНЕСЦО-а). Повратак у Краков. Слободно вече. Ноћење.

4. дан КРАКОВ-ВЕЛИЧКА
Доручак. Слободно време у Кракову или факултативна посета руднику соли Величка (Wиелицзка-најстарији рудник соли у Европи) - импресивном подземном свету сланих језера, просторија и ходника где се налази и краљевска капела од соли као и концернта дворана у које су створиле генерације рудара. Повратак у хотел. Слободно време. Ноћење.

5. дан КРАКОВ
Доручак. Напуштање хотела после доручка. Слободно време за истраживање Кракова у сопственој режији. Око 18.00х је предвидјен полазак са договореног места за Београд/Кладово. Ноћна вожња кроз Словачку и Мађарску према Београду и Кладову, са краћим успутним задржавањима ради одмора.

6. дан НОВИ САД / БЕОГРАД /
Долазак у Нови Сад /Београд / у раним јутарњим часовима. (Крај услуга)

НЕТО ЦЕНА АРАНЖМАНА: 89 ЕУР

ЗА ЧЛАНОВЕ СИНДИКАТА 50 ЕУР

АРАНЖМАН ОБУХВАТА:

• превоз туристичким аутобусом на наведеној релацији

• 3 ноћење са доручком у Кракову у хотелу са 3* у 1/2 и 1/2+1 собама ( доручак континентални-самопослуживање)

• обиласке према програму (Краков)

• услуге пратиоца групе (представник агенције)

• трошкове организације путовања

АРАНЖМАН НЕ ОБУХВАТА:

• индивидуалне трошкове

• међународно путно здравствено осигурање ( 1 еур дневно )

• улазнице и факултативне излете

ФАКУЛТАТИВНИ ИЗЛЕТИ:

• Аушвиц и Биркенау - 25 €

• Рудник соли Величка -25 €

Цене факултативних излета подложне су променама (минимум за реализацију је 25 путника). Организатор путовања задржава право кориговања цена у случају недовољног броја путника, које путници нису у обавези да прихвате.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТЕ:
- доплата за 1/1 собу је 40% од цене аранжмана

ОПИС И ЛОКАЦИЈА ХОТЕЛА:
Смештај ће бити у неком од наведених хотела или сличном:
ХОТЕЛ ИБИС БУДГЕТ БРОНОWИЦЕ**+ www.ибисбудгет.цом
Сваки хотел из ове понуде има ресторан, а свака соба има туш/wц. Тачно име хотела биће накнадно саопштено.

Пријава код колеге Јовице Арсића на телефон:063 239 071

Плаћање у две рате: