РЕГИЈА "БЕОГРАД", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

25.04.16.:

ОДРЖАН ЗБОР У ВАЉЕВУ

Председник Синдиката Мирослав Јоксимовић, председник регије Београд Небојша Вучинић и генерални секретар Зоран Вићентић посетили су у среду 20.04. 2016. године чланове Синдиката Телекома „Србија“ из Ваљева и одржали збор, коме су присуствовали и председник СО Ваљево Александар Лекић са члановима одбора СО.

На збору су разматране све теме од значаја за запослене и функционисање и пословање „Телеком Србија“ а.д..

Председник Синдиката информисао је детаљно присутне о свим активностима које спроводи Синдикат Телекома „Србија“ у циљу заштите и побољшања положаја запослених. На збору се разговарало и о свакодневним дешавањима и проблемима и проналажењу најбољих решења за запослене.

Чланови синдиката упознали су руководство синдиката са проблемима са којима се суочавају приликом обављања послова и да очекују од пословодства да им олакша реализацију процеса рада скраћеним процедурама, набавком алата, материјала и адекватне заштитне опреме.

ИНФО СТ„С“