РЕГИЈА "ЦЕНТАР", СИНДИКАТ ТЕЛЕКОМА "СРБИЈА"

08.09.17.:

ОДРЖАНА СЕДНИЦА РЕГИОНАЛНОГ ОДБОРА СИНДИКАТА ТЕЛЕКОМА СРБИЈЕ РЕГИЈЕ ЦЕНТАР

У Чачку је 5. септембра одржан састанак представника регије Центар нашег Синдиката. Синдикални активисти из централне Србије су анализирали тренутно стање у Телекому и изразили незадовољство због непознаница око нове организације.

С друге стране, како се очекује презентација нове организације Телекома за синдикалне представнике у најскорије време, биће прилике да се о свему детаљно продискутује на седници Извршног Одбора нашег синдиката и направи план активности.

На састанку се разговарало и о другим темама, као што је планирање синдикалних излета, али и о могућностима да се нашим члановима побољшају радни услови и тиме се омогући да квалитетније извршавају своје радне обавезе и на тај начин заједнички унапреде и нашу компанију.