29.01.18.:

ПРОСЛАВА СЛАВЕ СИНДИКАТА

Синдикат Телекома „Србија“ је у суботу, 27.01.2018. године прославио своју Крсну славу Светог Саву.

Овом свечаном догађају присуствовали су чланови синдиката и гости, међу којима су били представници пословодства „Телеком Србија“ а.д. са сарадницима и то: председник Надзорног одбора проф. др Милан Божић, извршни директор за људске ресурсе Драшкo Марковић, извршни директор за финансије проф. Миленкo Џелетовић, помоћник генералног директора Милан Алексијевић, секретар Друштва Александар Радовановић, директор Сектора за нормативу, интерне односе и организацију Дејан Павловић, директор Сектора за планирање, компензације, бенефиције и администрацију људских ресурса Тамара Вукмировић, директор Сектора за радне односе Горан Гњидић, директор Сектора за послове одбране и ванредне ситуације и односе са специјалним корисницима Дејан Николић, директор Сектора за продају Владимир Трифуновић, директор Сектора за бренд стратегију и маркетинг комуникације Тања Костић, затим директор Привредног друштва „Телус“ а.д. Александра Хаџи Костић, као и синдикални пријатељи из земље и иностранства и пословни сарадници.