19.07.19.:

ПОГОДНОСТ ЗА ЧЛАНОВЕ

Optik Profesional чине три врхунска центра за вид у Београду, Земуну и Новом Београду. Сваки од ових центара има најсавременију офталмолошку ординацију клиничког ранга и оптику која се може поредити са најбољим европским оптикама. У погледу стручности запослених и нивоа опремљености налази се на самом врху српске офталмологије.

Optik Profesional нуди свим члановима Синдиката и члановима њихових породица следеће попусте на важеће цене робе из свог продајног програма (диоптријске и сунчане наочаре, корективна стакла, контактна сочива и др.) и услуга, и то:

Готовинско плаћање:

1. 10% попуста за куповину наочара, корективних стакала, контактних сочива и сунчаних наочара;

2. 15% попуста за куповину специјалних заштитних стакала за рад на рачунарима;

3. 10% попуста за све специјалистичке офталмолошке прегледе деце и одраслих;

4. 10% попуста за сву очну дијагностику и све оптичарске услуге које се раде у ординацијама;

5. 5% попуста за куповину вештачких суза.

Одложено плаћање:

У случају одложеног плаћања услуге, Optik Profesional одобрава попуст у висини од 5% на све производе и услуге горе наведене, изузев за куповину специјалних заштитних стакала за рад на рачунарима за које одобрава попуст од 10%.

Такође, Optik Profesional омогућава члановима Синдиката и члановима њихових породица плаћање свега горе наведеног на 12 једнаких месечних рата, без камате, путем административне забране

Детаљније на www.optikprofesional.rs

Преузмите образац административне забране:
- за запослене у Телекому »
- за запослене у Телусу »
- за запослене у Sequester »

Контакт особа:
Фатима Ковчић